Usta Kale Palmiye Konutları C Blok Güncellemesi Tamamlandı

Biz Yuva Danışmanlık ve Yönetim Şirketi olarak, sizin huzurunuz ve güvenliğiniz her zaman önceliğimizdir. Bu doğrultuda, C Blok binamızın saha alanında gerçekleştirdiğimiz kapsamlı tadilatları sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz!

Yenilenen Saha Alanı:

85 m2’lik saha alanımızda, çatlakların giderilmesi ve güvenliği artırmak adına yeni beton dökümü gerçekleştirdik. Yeni betonumuz, güçlendirme amacıyla hasır işlemine tabi tutuldu.

Güvenlik Önlemleri:

Dış kapımızda meydana gelen arızayı gidermek adına alüminyum aynalı bir kapı takıldı. Ayrıca, kapı girişine eklediğimiz şifre cihazı ile güvenliğinizi en üst düzeye çıkardık.

Asansör Güvenliği:

Asansörlerimizdeki TSE revizyon eksikliklerini tamamlayarak, asansör güvenliğini sağladık. Siz değerli sakinlerimizin rahat ve güvenli bir şekilde kullanımına devam etmenizi sağlamak için gerekli önlemleri aldık.

Sizlere daha iyi bir yaşam alanı sunmak için yürüttüğümüz bu çalışmaları sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Eksiksiz hizmet anlayışımızla, Usta Kale Palmiye Konutları’nın her zaman en iyisi olması için çalışmaya devam edeceğiz.

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçmekte çekinmeyin.

Saygılarımızla,

Burak Kazdal

Yuva Danışmanlık ve Yönetim Şirketi

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir