Saruhan Apartmanı, Yuva Danışmanlık ve Yönetim Hizmetlerinin Güvencesinde

Saruhan Apartmanı: Modern ve Güvenilir Yaşamın Adı”

Saruhan Apartmanı, yıllar içinde sunduğumuz profesyonel bina yönetimi hizmetlerimizin örneklerinden biri olarak öne çıkıyor. 26 Eylül 2021 tarihinden itibaren başlayan bu yolculuk, başlangıçtan itibaren şeffaf, güvenilir ve etkili bir yönetim anlayışını temsil ediyor.

Hizmete başlamamızın ardından, önceden bir yönetim kurulu olmaması nedeniyle kapsamlı bir altyapı çalışması gerçekleştirdik. Kişi bilgileri ve diğer önemli detaylar için sağlam bir temel oluşturduk ve bina tüzel kişiliği adına abonelikleri yönetimimize transfer ettik. Buna ek olarak, belirlenen aidat tutarlarını belirledik ve bina tüzel kişiliği adına açılan banka hesabı üzerinden işlemleri başlattık.

Süreç içerisinde binanın ihtiyaçları titizlikle incelendi ve asansör, hidrofor ve jeneratör bakımı için en uygun firmalarla sözleşmeler yapıldı. Alt yapı eksiklikleri giderildikten sonra, binanın dışında şık bir tabela ve eksik pano eklenerek, estetik bir dokunuş sağlandı.

Temizlik hizmetleri ve haftalık denetimler, saha personelimiz tarafından düzenli olarak gerçekleştirildi. Aylık asansör bakımları ve yıllık hidrofor ve jeneratör bakımları, belirlenen periyodik zaman dilimlerinde başarıyla tamamlandı.

2023 yılı içinde, Saruhan Apartmanı için finans kontrolü, temizlik hizmetleri, asansör bakımları ve diğer önemli hizmetler sorunsuz bir şekilde devam etti. Ayrıca, otoparka bisiklet park alanı ekleyerek güvenliği artırdık ve bina içindeki bisikletleri düzenledik.

Yangın tüplerinin yenilenmesi, havalandırma sisteminin aktif hale getirilmesi ve TSE tarafından rapor edilen asansör eksikliklerinin hızlı bir şekilde giderilmesi gibi önlemler, bina sakinlerinin güvenliğini en üst düzeye çıkardı.

2024 yılına girerken, Saruhan Apartmanı ile olan başarılı iş birliğimizi sürdürmekten memnuniyet duyuyoruz. Yenilenen sözleşme kapsamında, bina yönetimi konusundaki uzmanlığımızı ve kalitemizi koruyarak, Saruhan Apartmanı’nın yaşam kalitesini daha da artırmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Bu başarı hikayesindeki ortaklığımızı, şeffaflık, güvenilirlik ve etkili bina yönetimi ilkeleriyle pekiştirdik. Siz de modern ve güvenilir bir yaşamın keyfini yaşamak istiyorsanız, bize katılın!

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir